Hakkımızda

Ankarapostası ekibi olarak 2019 yılında yayın hayatına başlamaya karar verdik. Bildiklerimizi saklamak yerine aktarmayı sevenlerdeniz. Blogumuzda bizimle iletişime geçebileceğinz iletişim kısmı mevcut istediğiniz her konu da yazabilirsiniz. Elimizden geldiğince yardımcı oluruz yada yazmamızı istediğiniz konular olursa lütfen bildirin.

Yorum Gönderme

2 Yorumlar

  1. Merhabalar.
    Blog sayfanızın, bir ekip çalışması olduğunu anlamıştım. Siz de benim gibi sık sık blog sayfanızın temasını değiştirenlerdensiniz. Öyle hatırlıyorum. Şu anda kullandığınız bu temayı inceledim. Tema hoşuma gitti ve indirme sayfasına ulaştım. Söz konusu temayı hem demo, hem de ücretli olarak kullanılabileceğini gördüm. Siz de benim gibi temaların ücretsiz olanını mı kullanıyorsunuz, yoksa ücretli olanını mı kullanıyorsunuz. Bir diğer husus sayfanızda reklamlara da yer verdiğinizi gördüm. Reklamlardan ücret alabiliyor musunuz?
    Sayfanızı beğeniyorum. Başarılar diliyorum. Selam ve muhabbetle.

    YanıtlayınSil
  2. Recep bey ücretli tema kullanıyoruz "templatesyard" buradan aldık temayı adsense sadece şuanda damlıyor. 4 kişilk bir ekiple çalışıyoruz. İnşallah ilerde bol kazancımız olur. Biz teşekkür ederiz sayfamızı beğendiniz için.

    YanıtlayınSil