Gizlilik politikası

Bu sayfada yer alan Kullanım Şartları ankarapostası adlı web sayfasını kullanım koşullarınızı, hak ve sorumluluklarınızı tayin etmek için hazırlanmıştır. Sayfamızı ziyaret ettiğinizde Kullanım Şartlarını mutlaka okuyunuz. Kabul etmeyeceğiniz bir durumla karşılaşırsanız, lütfen sayfamızı kullanmayınız.

Gizlilik anlaşması Fikir ve Mülkiyet Hakkı
-Site içerisinde yer alan tüm içerikler telif ve mülkiyet hakkı ile koruma altındadır.
-Kullanıcı Siteyi görüntüleme hakkına sahiptir.
-Sayfa içerisinde yer alan resim ve yazı içeriklerini kopyalayamaz ve yayınlayamaz.

ankarapostası'nın Sorumluluktan Muaf Olduğu Durumlar
-Sitemiz ziyaretçilerinin İnternet ortamındaki riskler konusunda gerekli tedbirleri almaları husunda uyarır.
-Sitemiz içerisine dışarıdan yerleştirilmiş, yada bulaşmış kötü yazılım,virüs yada her türlü sanal ortam saldırısı sonucunda yahut,eksik yada hatalı bilgilerden dolayı sorumlu tutulamaz.
-Site Editörü dilediği zaman içeriği değiştirme,yayından kaldırma yada tamamen silme hakkına sahiptir.
-Kullanıcılar,diledikleri takdirde Reklam Ayarlarını ziyaret ederek ilgi alanına dayalı reklamcılık için DoubleClick çerezi kullanımını devre dışı bırakabilirler.

Yasal Zorunluluk
-Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple,sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri İletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirler.Bizim ile iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 1 (Bir) hafta içerisinde gereken işlemler yapılarak size dönüş yapılıp gerekli bilgi verilecektir.
-Sözleşme Hükümleri Bu sayfada yer alan kullanım şartları ve hükümleri zaman içinde değişebileceğinden dolayı lütfen ara ara bu sayfayı ziyaret ediniz.Sitenin kullanımına ilişkin tüm durumlarda bu sözleşme hükümleri geçerlidir.Bir kısmının geçersiz kalması durumunda diğer hükümler geçerliliğini korur.

Bu sözleşme Türkiye Cumhuriyeti hukukuna tabidir.

İletişim Formu