IMDB PUANI EN YÜKSEK FİLMLER

Film severler izleyecekleri filmleri seçerken oldukça detaylı düşünür ve önemli araştırmalar sonrasında izleyecekleri filme karar verirler. ...

Film severler izleyecekleri filmleri seçerken oldukça detaylı düşünür ve önemli araştırmalar sonrasında izleyecekleri filme karar verirler. IMDB Puanı en yüksek filmler listesi film severlerin daha kolay film izlemesini sağlamak amacı ile oluşturulmuştur.

İster film sever olun isterseniz bu konulara yeni yeni adım atan birisi. Elbet dönüp uğrayacağınız arama konusu puanı yüksek olan filmler olacaktır. Puanı yüksek olan filmler bir kısım tarafından belirlenmektedir.

İzlenilen filmler yorumlama sitelerinde yorumlanır daha sonra izleyecek olanların beğenisine sunulur. IMDB de bu yorumlama ve puanlama sitelerinden birisidir. Ulusal ve yerel olarak verdiği hizmet dolayısıyla neredeyse her ülkede tercih edilen film yorum ve puan sitesidir.

IMDB Puanı En Yüksek Filmler 2020

Film sever ya da bu konulara yeni adımlar atan kişilerin mutlaka uğrayacağı liste IMDB puanı en yüksek filmler listesidir. Yıllara göre değişiklik gösterebilen bu liste çoğu zaman eski filmleri bünyesinde bulundurmaktadır. Her ne kadar teknoloji ve kurgu modelleri gelişiyor olsa da eski filmlerin tadını vermeyi başarabilen filmler çıkmış durumda değil.

Esaretin Bedeli.

The Godfather.

The Dark Knight.

12 Kızgın Adam.

İyi, Kötü, Çirkin.

Dövüş Kulübü.

Yeşil Yol.

Aslan Kral.

Geleceğe Dönüş.

Oyuncak Hikayesi.

 

Esaretin Bedeli (1994) 9.2/10

Listemizin ilk sırasında 1994 yapımı Esaretin Bedeli bulunuyor. IMDB puanı 9.2 olan filmin konusu suçsuz yere 20 yıl hapis yatırılan bir adamın hikayesini konu alır.

Her ne kadar masumiyetini iddia ediyor olsa da karsını ve sevgilisini öldürme suçlamalarından dolayı hapis cezasına çarptırılır. Cezaevi hayatı boyunca edindiği arkadaşlıklar sayesinde kendini geliştirmeye başlar. Cezaevi müdürünün kara para aklamasına yardımcı olmaya başlamalarından sonra gardiyanlar tarafından korunmaya başlanırlar.


The Godfather (1972) 9.1/10

Listemizin ikinci sırasında 1972 yapımı, 9.1 IMD puanına sahip olan ve neredeyse herkes tarafından adı duyulan The Godfather bulunuyor.

Baba filmi olarak da bilinen film 40 – 50 yılları arasında yer alan İtalyan mafyalarının hayatını konu edinir. Mario Puzo’nun en çok satan romanlarından birisi olan ve sinemaya uyarlanan The Godfather filmi her konuda kendini diğer filmlerden ayırmayı başaran bir filmdir. İstatistiklere göre ülkemizde en çok satın alınan ve izlenen film olarak da bilinmekte.


The Dark Knight (2008) 9.0/10

Listemizin üçüncü sırasında halen daha adını duymaya devam ettiğimiz Batman filmi yer alıyor. 2008 Yapımı olan ve IMDB puanı 9.0 Olan kara şövalye filmi, içinde bulunduğumuz yıllarda bile en çok izlenenler arasında yer almayı başarıyor.

Kara Şövalye, yani Batman. Halk için büyük bir tehdit oluşturan Joker ile mücadele için elinden geleni yapmaya başlar. Bu konuda Batman’a karşı durma kararı alan Joker ile Batman’ın heyecan verici ve sürükleyici savaşı konu alınır.

 

12 Kızgın Adam (1957) 8.9/10

Listemizin dördüncü sırasında 1957 yapımı IMDB puanı 8.9 olan 12 Kızgın Adam filmi yer almaktadır. Amerikan draması olarak bilinen film pek çok ülkede sevilmiş ve aktif olarak izlenmektedir.

12 Kızgın adam ya da bazı yerlerde geçtiği gibi 12 Öfkeli adam, Reginald Rose’un Aynı adlı kitabından uyarlanan bir drama filmidir. Film konu olarak, bir duruşmada bir jüri üyesinin diğer 11 jüri üyesini söz konusu şüphelinin suçsuz olduğunu ikna etmesini konu almaktadır. Film genel olarak ikna kabiliyetlerini ve ikna konusunda ki yetenekleri temel almaktadır.


İyi, Kötü, Çirkin (1966) 8.8/10

Listemizin beşinci sırasında sinema dünyasında sürekli olarak adını duyurmayı başaran İyi, Kötü, Çirkin bulunuyor. 1966 Yapımı olan bu Kovboy filmi IMDB puanı en yüksek filmler arasında yer alan film IMDB den 8.8 Puan almıştır.

Çirkin, klasik bir şekilde üzerinde ödül bulunan bir kanun kaçağıdır. İyi olarak bilinen keskin nişancı, Çirkin olanı anlaşma yaparak yakalamakta ve ödülü alma amacı ile teslim etmekte. İyi olan, Çirkin olanı kanuna teslim ettikten sonra ödülü alır ve Çirkinin asılmasını son anda engeller. İşte bütün macera da burada başlıyor.

 

Dövüş Kulübü (1999) 8.8/10

Listemizin altıncı sırasında gençleri etkileyen Dövüş Kulübü bulunuyor. 1999 yılı yapım tarihine sahip olan filmin IMDB puanı 8.8’dir.

Dövüş kulübünün birinci kuralı dövüş kulübü hakkında konuşmamaktır, dövüş kulübünün ikinci kuralı dövüş kulu hakkında asla ama asla konuşmamaktır. Kulağa oldukça hatırlanası bir imaj verdiği aşina. Bir zamanların genç neslini etkileyen ve halen daha etkilemeyi başaran film bir Uykusuzluk hastası adamın hayatını konu almaktadır.

Jack, ana karakterimiz hayatın monotonluğuna kapılmış olan sıradan bir sigorta memurudur. Ancal hayatını etkileyen büyük bir hasatlığı vardır. Uykusuzluk hastalığı. Söz konusu sıkıntılardan kurtulabilmek için grup terapisine başlar. Gittiği terapilerde Marla adındaki kızla tanışır, aradan geçen bir zaman sonra da Tyler Durden ile. Tyler, ana karakterimizin ulaşmak istediği tüm mertebelere ulaşmış olan karakterdir. Jack’ın hayatını değiştirmek isteyen Tyler, hakkında konuşulması yasak olan gruba onu üye yapar. İşte tüm macera da bu andan itibaren başlar.

 

Yeşil Yol (1999) 8.5/10

Listemizin yedinci sırasında 1999 yapımı Yeşil Yol filmi bulunuyor. 8.5 IMDB puanına sahip olan bu filmi hayatınızda bir kere bile duymuş olmanız oldukça olası.

Yeşil yol ana konu olarak bir mahkûm ve idam görevlisi bir hapishane görevlisinin hayatını konu almaktadır. Her ne kadar 1999 yılı yapımı bir film olsa da günümüzde halen en çok izlenenler arasında yer almaktadır. Filmin bazı sahneleri o kadar duygusal geçmiştir ki, çekimler 10 kereden fazla tekrar edilmiştir.


Aslan Kral (1994) 8.5/10

Listemizin sekizinci sırasında Aslan Kral yer almakta, 1994 yılı yapımına sahip olan animasyon çizgi film 8.5 IMDB puanı alarak halen en yüksek puanlılar arasında yer almakta. Animasyonun oldukça kaliteli ve gerçekçi 2020 Sürümü de yayınlanmış durumda. Kesinlikle izlenmesi gerekenler listesinde bulunması gerekmekte.

Aslan Kral animasyon çizgi filmi, Simba adında minik bir aslanın hayatını konu ediyor. Ormanın kralı olan babasının, amcası tarafından öldürülmesi sonrasında sürgüne mahkûm düşen Simba. Tekrar dönmek ve yönetimi amcasından kurtarmak için maceralara atılır. Tüm her şey bu aşamadan sonra başlar, minik kralı oldukça zorlu bir yolculuk beklemektedir.


Geleceğe Dönüş (1985) 8.5/10

Listemizin dokuzuncu sırasında 1985 yapımı Geleceğe Dönüş filmi yer almakta. 8.5 IMDB puanına sahip olan film bir zamanların ikonik sembolü haline gelmişti.

Film, liseli bir gencin 1985 yılından 1955 yılına yolculuğunu konu almaktadır. Genç delikanlı annesi ve babasının geçmişte tanışmalarını engelleyerek başına oldukça büyük belalar açar. 1985 Yılına geri dönerek düzeltmesi gerektiği bu konuda yanında olan profesör ona her konuda yardımcı olacaktır. Sürükleyici ve o yıllara göre oldukça gelişmiş bir bilim kurgusu bulunmaktadır.

 

Oyuncak Hikayesi (1995) 8.3/10

Listemizin Onuncu ve sonuncu sırasında Oyuncak Hikayesi filmi yer almakta. 1995 yılında geçen film 8.3 değerinde bir IMDB puanına sahiptir. IMDB puanı en yüksek filmler arasında yer alan animasyon film, halen geçerli sırasını korumakta.

Bir zamanların odlukça popüleri olan bu animasyon film halen daha sevilenler arasında yer almakta. Buzz Lightyear adına sahip olan ve yeni çıkmış olan oyuncağın eve gelmesi ile birlikte macera başlar. Yeni gelen oyuncak sonrasında Andy’nin ilgisi eski oyuncak olan Şerif Woody’den tamamen kesilir. Yeni gelen oyuncağın camdan uçmasından sonra tüm oyuncaklar Şerif’in onu öldürdüğünü düşünmektedir.

Şerif onu geri getirmek ve katil olmadığını kanıtlamak için yeni oyuncağın peşinden gider ancak onları dış dünyada oldukça büyük bir macera beklemektedir.


Yorumlar

BLOGGER: 5
 1. bu listeden bencesi godfather sadece :) hepsini izledim tabii :) amaa aslan kral, toy story çook severim ve arada izlerim. geleceğe dönüş eğlence mutluluk filmim. ama asıl sinemaaa godfather yaniiii :) üç film dokuz saat düzenli olarak izliyorum, nerdeyse her ay :) takım elbiseler istanbulda dikilmiş :)

  YanıtlayınSil
 2. Bazılarını izledim, bazıları listemde :)

  YanıtlayınSil
 3. Hepsi benim bebeklerim diye bir replik var ya şu an tam öyleyim (:

  YanıtlayınSil
 4. The Dark Knight, Esaretin Bedeli, Aslan Kral ve Oyuncak hikayesini izledim. Diğerlerini izlerim umarım bir gün. Teşekkürler! :)

  YanıtlayınSil

Ad

%3 dizi konusu,1,12 savaşçı,1,12 strong,1,5G Teknolojisi,1,abacı peri bacaları,1,Acer Aspire 7,1,adaçayının faydaları,1,adsense,1,ağır romantik,1,aile arasında,1,airdroid,1,airdroid uygulaması,1,akıtma,1,aksiyon filmi,1,aksiyon filmleri,2,akvaryum kurulumu,1,alaçatı,1,alaska üçgeni,1,alım satım,1,alışveriş,1,aliexpress vergi oranları,1,alive,1,allen carr yöntemi,1,altın fiyatları,2,amigurimi,1,amigurimi oyuncak,1,anahtar kelime,1,anakar büyükşehir,1,android,1,android telefon,2,android telefon yedekleme,1,ankara,20,ankara büyükşehir,1,ankara ek iş ilanları,1,ankara evde iş ilanları,1,ankara içme suyu,1,ankara suyu,1,ankarada gezilecek yerler,2,apartman kuralları,1,apple,1,apple one,1,araba,1,araç bakımının önemi,1,arama motoru,2,arama motoru optimizasyonu,2,aski,4,astral seyahat,1,Asus,4,asus rog strix scar,1,Asus ZenFone 7,1,Asus ZenFone 7 Pro,1,aşı,1,ateş,1,atiye,1,avon nedir,1,avondan para kazan,1,aykut enişte,1,azerin,1,balık besleme,1,balık nasıl pişirilir,1,balık pişirme,1,balkonda sebze yetiştirmek,1,bang bang,1,bankofchina,1,bannerlord,1,basketbol,1,başkent market,2,battle royale,3,bayat ekmek,1,bayram namazı,1,bazlama tarifi,1,bedava,1,bedava bitcoin,1,bedava bitcoin veren siteler,1,belgesel,1,bermuda şeytan üçgeni,1,beslenme ipuçları,1,beypazarı,1,biberin faydaları,1,biberin zararları,1,bilgisayar,3,bilgisayar hızlandırma yolları,1,bilgisayarla oynanabilen oyunlar,1,bilim kurgu,1,bilim kurgu filmleri,1,bilinmeyen özellikleri,1,bilinmeyen tatil yerleri,1,birikim nasıl yapılır,2,birikim yapma teknikleri,1,birikim yapmak,2,bisiklet,1,bitter çikolatanın faydaları,1,biz böyleyiz filmi,1,black widow,1,blog nedir,1,blog siteleri,1,blog yazarak,1,blog yazarak para kazanmak,3,blog yazmak,1,blogger,16,blogger hit artırma,1,blogger kullanmanın faydaları,1,blogger ne iş yapar,1,blogger özellikleri,1,blogger para kazanma,1,boç erteleme,1,bollywood,1,bounca rate,1,boyun fıtığı,1,boyun fıtığı egzersizleri,1,bozulmuş tavuk,1,buğday çimi,1,burs,1,caps nasıl yapılır,1,cep telefonu,2,cevizin faydaları,1,chainlink,1,chainlink nedir,1,chaos walking,1,cızlak,1,cızlama,1,cinayet süsü,1,clickbank,1,clickbank ürünleri,1,cok az bilinen,1,corona,1,corona virüs,2,Counter Strike,1,counter strike kurulumu,1,Covıd-19 tedavisi,1,covid,1,covid ne zaman bitecek,1,cursed,1,cv hazırlama,1,çalışma saattleri,1,çay,1,çay içmenin zararları,1,çayın faydaları,1,çınar,1,çiğ köfte bayiliği,1,çin,1,çin hurması,1,çobançantası otu,1,çok kazanan meslekler,1,çorba,1,çörek otunun faydaları,1,dangal,1,dark,1,dark dizi incelemesi,1,depresyondan kurtulmak,1,detoks suyu tarifi,1,dezenfektan,1,distopya dizisi,2,diş ağrısı,1,dizi,21,dizi izle,1,dizi oyuncuları,1,dizüstü bilgisayar,1,doğal çözüm,1,doğru beslenme,2,doğru doz,1,dollar man,1,doom eternal,1,dram,1,dropshipping,1,dunya,1,dünya,1,dünyada gece,1,dünyadaki ilginç gelenekler,1,düşü kan şekeri,1,e-ticaret,1,ege bölgesi,1,ek gelir,2,ek iş,1,ekonomi,25,ekran kartı,1,elm sokağı kabusu,1,elmanın faydaları,1,en ilginç bilgiler,1,en iyi bloglar,1,en iyi macera filmleri,1,en iyi ücretsiz oyunlar,1,en yüksek filmler,1,Erkan Kolçak Köstendil dizileri,1,Erkan Kolçak Köstendil filmleri,1,Erkan Kolçak Köstendil kimdir,1,esrarengiz bölge,1,etsy,1,evde badana,1,evde boya,1,evde ek gelir fikirleri,1,evde kahve tarifi,1,evde pizza yapımı,1,evden para kazan,3,evden para kazanma,1,extraction filmi,1,facebook,4,facebook arkadaş listesi,1,facebook beğeni hilesi,1,facebook video indirme,1,facebooktan para kazan,1,fantastik,1,fargo,1,farmasi para kazanma,1,farmasi ürünleri,1,faydaları,1,fenomen,2,fındığın faydaları,1,fındığın zararları,1,film,17,film konusu,4,filmin konusu,1,fonksiyon tuşları,1,fotoğraf,1,fotoğraf çekmek,1,fotoğraf satarak,1,futbol,2,gelin kaya,1,genç yaşta,1,genel kültür,1,general mobile,3,gerilim filmleri,1,gezi,1,gideros,1,gif nasıl yapılır,1,gif nedir,1,gizemli bölge,1,gizli müşteri,1,gmail hesap yedekleme,1,google,1,google now,1,gökçehöyük,1,gölbaşı,1,gölbaşı gezi rehberi,1,görüntülü görüşme,1,güncel,1,güncel blog,1,güneş gözlüğü,1,güneş gözlüğü nasıl seçilir,1,güneykore,1,güvenilir reklam siteleri,1,haber,138,hacımuratlı,1,hangover,1,hasar karşılama,1,hayatını kaybeden ünlüler,1,hayvan barınağı,1,hepa filtreli başlık,1,hes kodu nasıl alınır,1,hes kodu nedir,1,hipertansiyon,1,hit artırma,1,honor,5,honor 9a,1,Honor 9X Lite,1,hot chocolate mocha tarifi,1,hp omen,1,HP ProBook 455 G7,1,huawei,2,Huawei Maimang 9 Telefon,1,Huawei Maimang 9 Telefon fiyatı,1,Huawei Maimang 9 Telefon özellikleri,1,huawei mediapad tablet,1,huawei p40 lite,1,Huawei P40 Pro fiyatı,1,Huawei P40 Pro özellikleri,1,hünnap meyvesi,1,ınfinix,2,Instagram takipçi sayısını artırmak,1,ıssız cuma mezarlığı,1,ihale,1,İiginç bilgiler,1,ikinci el araba fiyatları,1,ikinci el araç fiyatları,2,ikinci el araç fiyatlarında son durum,1,ikinci el araç piyasası,1,ilaç kullanımı,1,ilerlemiş Covid-19 vakaları tedavisi,1,ilginç bilgiler,1,imdb puanı,1,indirim,1,infinix hot 10,1,İnfinix Hot 9 Pro,1,infinix note 8 lite,1,instagram,8,İnstagram,1,instagram çekiliş,1,instagram fotoğraf indirme,1,instagram mavi tık,1,instagram profil resmi,1,İnstagram takipçi arttırma,1,İnstagram takipçi kasma,1,instagrama müzik ekleme,1,instagramda beğeni satın alma,1,instagramda para kazanmak,1,instagramda takipçi satın alma,1,İnstagramda takipçi yükseltme,1,instagramdan para kazanmak,1,instagramın bilinmeyen özellikleri,1,internet,108,internet hızlandırma yöntemleri,1,internet ürün satışı,1,internetten para kazanma,4,internetten para kazanmak,2,ipad,1,iphone,2,iPhone 12 Max,1,iphone yedekleme,1,iqoo,1,istiridye mantar yetiştiriliciliği,1,iş arıyorum,1,iş fikirleri,6,iş fikri,4,iş görüşmesi,1,iş yeri,1,işe yaramayan seo,1,işlemci,1,izlenebilecek filmler,1,jane the virgin,1,joker,1,kaçak su,1,kadınbudu,1,kadınbudu köfte tarifi,1,kafein nedir,1,kafein tüketim miktarı,1,kahramankazan,1,kahve falı,1,kahve falındaki semboller,1,kan grubu,1,kanser tedavisi,1,kantaron yağı,1,kapama yemeği,1,kar küreyici,1,kara dul,1,kara yağın faydaları,1,kasko,1,kavun,2,kavunun faydaları,1,kayısının faydaları,1,kayısının zararları,1,kazan,1,keçiören,4,kefir nedir,1,kefirin faydaları,1,kehribar,1,kehribar özellikleri,1,kızılcahamam gezi rehberi,1,kilo vermek,1,kimdir,2,kimyasal atık,1,kişisel gelişim,1,klavye,1,kombi bakımı,1,komedi,1,komedi filmleri,2,kopya içerik kontrol,1,kore filmi,1,korku filmi,1,korku filmleri,2,korona,1,koronavirus,1,koronavirüs,3,koronavirüs aşısı,2,kosgeb hibe,1,koyun otu,1,koyun otunun faydaları,1,köfte,2,köfte nasıl yapılır,1,köfte tarifi,1,kredi kartı,1,kredi kartı borcu,1,krep tarifi,1,kuduz aşısı,1,kula peri bacaları,1,kurban,1,kurban bayramı,2,kurban ibadeti,1,kurbanlık hayvanlar,1,kurgu,1,kurtboğazı barajı,1,kuş gözlem alanı,1,lady bird filmi,1,laptop,3,League of Legends,1,lebron james kariyeri,1,lebron james kimdir,1,lg phoenix 5,1,link,1,livik,1,lucy film konusu,1,macaristan,1,maça çayı,1,makale,1,makale yazarlığı,1,makale yazmak,1,makarna,1,makarna nasıl yapılır,1,makarna tarifi,1,makaron fiyatları,1,manager,1,mandala nedir,1,mango,1,mangonun faydaları nelerdir,1,mantar yetiştirmek,1,mark zuckerberg,1,market,1,mars köyü,1,marsta yaşam,1,maske,1,maske çeşitleri,1,maske modelleri,1,matcha tea,1,mavi tık,1,mavi tık almak için kriterler,1,mavi tık nedir,1,maydanozun faydaları,1,mbasic,1,mercimek,1,meta tag etiketleri,1,meyye,1,mi 10 pro,1,mikrofiber bez paketleme,1,minecraft,1,mobbing nedir,1,mobil oyun,1,mobil uygulamalar,1,mobile,3,mobrog nedir,1,monkeys dizi inceleme,1,motorola,1,Motorola Razr 5G,1,muzik dinlemek,1,nallıhan,1,narın faydaları,1,narzo,1,nasıl para biriktirilir,1,nasıl yüklenir,1,nba,1,ne zaman,1,nefes testi,1,neobux,1,nerede bulunur,1,netflix,17,netflix anime dizileri,1,netflix dizi önerisi,2,netflix dizisi snowpiercer,1,netflix nedir,1,netflix party,1,netflix popüler dizileri,3,netflix profanity fiber,1,netflix roulette,1,netflix üyeliği,1,netflix üyelik,1,netflixin doğaüstü dizileri,1,netflixten para kazan,1,nokia,2,Nokia C2 Tava,1,Nokia C5 Endi,1,notebook,1,nubia,1,oarganik tarım,1,oda ısıtma yöntemleri,1,okb,1,okullar ne zaman açılacak,1,one plus,2,oneplus,2,oppo,2,oppo ace2 eva edition,1,optimizasyon,1,organik hit nasıl arttırılır,1,organik hit nedir,1,osm,2,osm kadro değeri,1,osm taktik seçimi,1,oto yıkama,1,otomobil,17,otomobil kampanyaları,1,otomobil ticareti,1,overlay,1,oyun,19,oyun bilgisayarı,1,özgün makale,1,palio,1,palio 1.2 s inceleme,1,para biriktirememek,1,para kazan,3,para kazandıran uygulama,1,para kazandıran uygulamalar,2,para kazanma,8,para kazanmak,6,pasif gelir fikirleri,1,paskalya adası,1,patreonla para kazanmak,1,pc oyunu,1,PCR testi,1,pdf,1,peekay filmi konusu,1,petek bakımı,1,pinterest nasıl kullanılır,1,pinterest nedir,1,pizza,1,pizza tarifi,2,PlayStation Plus,1,PlayStation Plus Fiyatları,1,pocket city,1,pratik bilgi,1,psikoloji,1,pubg,5,pubg mobile,4,pubg mobile taktik,1,pubg rank kasma,1,pursaklar,2,ram,1,ram hızlandırma,1,realme,4,redmi,1,Redmi Earbuds,1,reishi mantarının faydaları,1,reklam izle,1,reklam izleme,1,reklam siteleri,2,reklam yayıncılığı,1,Remdesivir Covid-19 tedavisi,1,rog phone,1,rütbe atlatma,1,rüya tabirleri,1,saglık,1,saglik,77,sağlık,3,salgın filmi,1,samsung,10,Samsung Galaxy A42,1,samsung galaxy f41,1,Samsung Galaxy M41,1,Samsung Galaxy S20 Ultra,1,sanal sergi,1,sense,1,seo,3,SEO Çalışması,1,seo taktikleri,2,seo teknikleri,1,seo uyumlu,1,serbest çalışma,1,serbest taşıma kartı,1,serhat oğuz,1,sevginin gücü,1,sıcak çikolata tarifi,1,sigarayı bırakmak,1,simpsonslar kimdir,1,simpsonsların kehanetleri,1,sincan gezi rehberi,1,sinema,67,sirke,1,sirkeli su içmek,1,sirkenin faydaları,1,siyah giyen adamlar,1,snap puanı,1,snapchat,1,snapchat arkadaş ekleme,1,snowpiercer,1,snowpiercer izle,1,sony,3,sony xperia4,1,sosyal medya,2,sosyal medya asistanı,1,sosyal medya yasası,1,söğüt kabuğu,1,spor,12,story kullanma,1,su içmenin faydaları,1,sumak baharatı,1,sumak baharatının faydaları,1,sünnet,1,şeker düşüren gıdalar,1,tablet,2,takıntı,1,takip,1,takipçi artırma yöntemleri,1,taktik,1,taktik tavsiyesi,1,tansiyon,1,tarifler,10,tarih,3,tarim,3,tasarruf,2,tasarruf etmek,1,tatil,2,tatil beldesi,1,tavuk nasıl bozulur,1,tedbir,2,teknoloji,99,telefon,62,telefon alırken nelere dikkat etmeliyiz,1,telefon güncelleme,1,telefon inceleme,1,telefon incelemesi,3,telefon rehber yedekleme,1,telefonu,1,telegram,1,telekinezi,1,the blacklist,1,the host,1,the intern,1,the six billion,1,the turning,1,tigertail filmi,1,tiktok,2,tiktoktan para kazanma,1,tohum desteği,1,trafikwin,1,tramer kaydı sorgulama,1,trend gözlükler,1,trueview,1,tubidy,1,tubidy nedir,1,turkcell,1,türk mitolojisi,1,türk rapçi,1,türkiye,4,türklerin ilginç özellikleri,1,tütün dükkanı açmak,1,tütün fiyatları,1,tütüncü,1,twitch ile para kazanmak,1,twitter,2,twitter mavi tık alma,1,ucuz alışveriş,1,ucuz alışveriş nasıl yapılır,1,ucuz telefon,1,udemy,1,uygun fiyatlı alışveriş,1,uyku apnesi,1,uyuyarak kilo vermek,1,uzaylı filmleri,1,ücretsiz oyunlar,1,ücretsiz sünnet,2,ücretsiz uygulamalar,1,üç aptal,1,üniversite,1,ünlüler nerede oturuyor,1,valeria dizi konusu,1,video izleyerek para kazanma,1,virüs,1,vivo,2,wasp network,1,watch dogs,1,web sitesi,1,web sitesi çevirisi,1,whatsapp,2,whatsapp web,1,whatsdog,1,word,1,wordpress,3,wordpressin özellikleri,1,xiaomi,7,Xiaomi Mi 10T Pro,1,xiaomi redmi note,1,xioami 10,1,xperia,1,yaay,1,yaay nedir,1,yaay uygulaması,1,yabancı,1,yabancı aksiyon,1,yakıt tasarrufu,2,yangın,2,yanlış seo,1,yatırım,1,yatırım aracı,1,yazarlık atolyesi,1,yeşil çayın faydaları,1,yorum,1,youtube,6,youtube abone,1,youtube fenomeni,1,youtube kanal açma,1,youtube kanal açmak,1,youtube kanalı,2,Youtube Kanalı Açma,1,Youtube Kanalı İsimleri,1,Youtube Kanalı Nasıl Açılır,1,youtube kazanç,1,youtube partner,1,Youtube SEO,1,youtubedan para kazanma,1,youtuber,1,yüksek ateş,1,yüksek ateşi düşürmek,1,yüksek kazanç,1,yüksek tansiyon,1,zayıflamak,1,zepeto uygulaması,1,zepeto uygulaması özellikleri,1,ziyaretçi trafiği,1,zoom,1,zula,1,
ltr
item
AnkaraPostası: IMDB PUANI EN YÜKSEK FİLMLER
IMDB PUANI EN YÜKSEK FİLMLER
https://1.bp.blogspot.com/-Q-Unoz735Bo/X4f5-6LfxuI/AAAAAAAAE3Q/m1a-jwp0dDM46lFk4AXnVlW3thhSlXLQACLcBGAsYHQ/w640-h360/1.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-Q-Unoz735Bo/X4f5-6LfxuI/AAAAAAAAE3Q/m1a-jwp0dDM46lFk4AXnVlW3thhSlXLQACLcBGAsYHQ/s72-w640-c-h360/1.jpg
AnkaraPostası
https://www.ankarapostasi.net/2020/10/imdb-puani-en-yuksek-filmler.html
https://www.ankarapostasi.net/
https://www.ankarapostasi.net/
https://www.ankarapostasi.net/2020/10/imdb-puani-en-yuksek-filmler.html
true
8685661393781236272
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Tüm yayınlar Devamı Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All Bu yayınlarıda beğenebilrisiniz LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content