Son eklenen

ANKARA'DA KADINLAR SANATLA BULUŞUYOR

Next Level Üreten Kadınlar Kulübü, kadınları farklı el sanatları ile tanıştıracak; yeni hobiler edinmek ya da hayatına sanatla yön vermek isteyenlere ışık tutacak ücretsiz dijital atölyeler başlatıyor…
JLL Türkiye tarafından yönetilen, pandemi sürecinde çalışan ve ziyaretçileri için hijyen önlemlerini azami düzeyde ve aralıksız sürdürerek sunduğu güvenli ortamla örnek gösterilen Next Level AVM, şimdi de örnek bir proje ile kadınlara yeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. Seramik, cam boyama, wayuu çanta, amigurumi, keçe sanatı, patchwork, makrome, takı yapımı, gibi çeşitli alanlarda her hafta düzenlenecek farklı atölyeler başlangıç düzeyinde uzman eğitimcilerle çekilen videolar ile katılımcılarla buluşacak. Başvuruların ücretsiz ve tüm kadınlara açık olduğu atölyeler için kullanılacak malzemeler de Next Level Üreten Kadınlar Kulübü tarafından katılımcılara hediye edilecek. Eğitim videolarını izleyerek verilen materyallerle evlerinde farklı sanatsal ürünleri hayata geçiren kadınlar, sahibi oldukları bu ürünleri daha sonra gerçekleşecek sergide sergileme imkanı bulacaklar.

Eğitim ve malzemeler NextLevel’dan üretim ve yaratıcılık kadınlardan
Uzman eğitmenlerin her sanat dalından çekilen eğitim videoları ile başlangıç düzeyinde eğitim vereceği projede, kadınlar videolarda izledikleri yapım aşamalarını takip ederek rahatlıkla ürünleri evlerinde yapabilecekler. AVM tarafından ücretsiz olarak teslim edilecek malzemelerle hayata geçirilecek  ürünler, yapılacak sergi sonrasında yine sahiplerine teslim edilecek. Sanatın iyileştirici gücünün esas alındığı Next Level Üreten Kadınlar Kulübü’nde, farklı el sanatları ile tanışmak isteyen kadınlara yeni hobiler edindirmek, çocuklarıyla birlikte yapabilecekleri sanatsal etkinlikler sunabilmek, üretimin hazzını yaşatabilmek yanında yeni iş alanları için bir başlangıç sunabilmek amaçlanıyor.

Her ay 4 atölye ile 40 kadına eğitim şansı
Her hafta farklı bir eğitim verecek olan Next Level Üreten Kadınlar Kulübü, her atölye için yapılan başvurular arasından çekilişle belirlenecek 10 asil 5 yedek katılımcı ile gerçekleşecek.  Başvurular Next Level AVM instagram hesabı üzerinden ya da AVM danışmadan yapılabilecek. Projede her ay 40 kadına eğitim vererek sanatla buluşturulması hedefleniyor.

Dijital atölyelere başvurular 28 Ağustos’ta başlıyor
Next Level Üreten Kadınlar Kulübü, ilk dijital atölyede kadınlara Wayuu çanta yapımını öğretecek.  28 Ağustos’ta başvuruların başlayacağı  atölyede katılmaya hak kazanan kadınlar 31 Ağustos’ta instagram hesabından açıklanacak ve takip eden 3 günde danışmaya gelerek malzeme kitlerini alacaklar. Kendilerine yollanacak eğitim videosu ile evlerinde ürünleri yapmaya başlayabilecekler. Proje, Wayu çantanın ardından Amigurumi, seramik ve cam boyama ile devam edecek. Her ay sonunda yapılacak serginin ilki Ekim ayı içerisinde gerçekleştirilecek.

Next Level Hakkında:
Next Level Alışveriş Merkezi, şehrin en gelişmiş lokasyonuSöğütözü’nde, Eskişehir ve Konya yollarının kesişim noktasında yer alıyor. Birbirinden seçkin dünya markalarını bünyesinde barındıran alışveriş merkezi, dekorasyonundaki incelikli detayları, tavanı şeffaf süs havuzlarından içeriye süzülen gün ışığı ile ziyaretçilerine ferah ve konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor. Geniş alanlarının yanı sıra Teras alanıyla da ziyaretçilerini açık hava ile buluşturan Next Level Alışveriş Merkezi, Koronavirüs sürecinde de misafirlerine rahat, konforlu ve güvenli alışverişin yanı sıra keyifli vakit geçirme imkanı da sunuyor.

www.nextlevelavm.com.tr

6 Yorumlar

 1. Merhabalar.
  "Next Level Üreten Kadınlar Kulübü" hakkındaki paylaşımınız için teşekkür ederim. Epeydir Ankara'dan bihaber yaşıyorum. Kaleminize ve yüreğinize sağlıklar dilerim. Kadınlarımız için yapılan her şeyi desteklememiz gerekiyor. Henüz ülkemizde hala kadına şiddet devam ediyor. Bu utanç verici bir durum. Kadınlarımız hala hem ikinci sınıf bir varlık ve köle olarak görülmeye devam edilmektedir. Herkes annesine duyduğu saygıyı bütün kadınlara yansıtmalı ve göstermeli. Aksi halde bu olumsuz ve çirkin tutumdan kurtulamayız.
  Selam ve saygılarımla.
  Selam ve saygılarımla.

  YanıtlaSil
 2. sitenin teması mı değişti?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Burcu hanım mobil veri çok kötü diğer temalarda bloggerın emporio teması mobil veri değerlerinde çok iyi

   Sil
 3. Çok güzel bir işe vesile olmuşlar umarım artarak devam eder insanların bir şeyler öğrenmesi ve bunu meslek haline getirim üretmesi çok güzel teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. ne güzelmiş, yeri de güzelmiş, orlarda nefis bir kebapçı vardı galibaaa :)

  YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu