Son eklenen

Superpeer Nedir?

Superpeer, alanında uzman kişiler ile doğrudan görüşme alabileceğiniz ve toplantılara katılabileceğiniz bulut tabanlı iletişim aracıdır. Genellikle ücretli görüntülü arama ve canlı akış için kullanılabiliyor. Bu özellikleri ile hem Patreon’a hem de Udemy’e benzetebiliriz. 

Tasarımcılar, profesyonel uzmanlar ve Influencer gibi bireyler, bu yazılımı yinelenen bir gelir modeliyle kazanç elde etmek için çok yararlı buluyor. Uygulama, otomatik bir şekilde uygun tarih ve saate göre bireysel müşteriler adına rezervasyonları kabul eder. İçerik üreticiler veya influencerlar, ücret çizelgelerini yazılım içinde yapılandırabilir. 

Superpeer, müşterileri adına ödenmesi gereken tutarları PayPal veya kredi kartı aracılığıyla, otomatik geri ödemeler ile tahsil edebiliyor. Her canlı oturumdan önce her aboneye takvim daveti gönderdiği için içerik oluşturucular daha fazla ücretli abone kazanabilir. Yazılım, içerik oluşturucuların ve izleyicilerinin eşzamanlı olarak canlı yayına girmesine olanak tanıyan, gerçek zamanlı yorumları ve geri bildirimleri kolaylaştıran çok çeşitli araçlar sunuyor. Superpeer'daki canlı yayınlar, kanal abonelik ücretlerini tanıtmak, akışlarda bilet satmak ve bağışları kabul etmek için kullanılabilir. Canlı oturumlar, herhangi bir ek ücret olmaksızın otomatik olarak kaydedilir ve yazıya dökülüyor.

2020’nin ilk çeyreğinde 2 milyon TL’lik yatırım alan Superpeer’in kurucusu aynı zamanda Koding’in de CEO’su olan Devrim Yaşar’dır. Henüz çok genç olan bu interaktif yazılım 2020’in son çeyreğinde ise 8 milyon TL’lik yatırım da alıp platformun geliştirilmesi sağlanarak hızla yükselişine devam ediyor.

2 Yorumlar

  1. İlk defa sizden duydum, güzel bilgiler için sağolun 🙏☺️

    YanıtlaSil
  2. İlk defa duydum bakalım ne zaman popüler olacak

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu