Son eklenen

ARICILARA FONDAN ARI YEMİ DESTEĞİ

Ankara Büyükşehir Belediyesi, arıcılara Fondan Arı Yemi Desteği için başvuru sürecini başlattı. %75 hibe  %25 arıcı katkı paylı destekten faydalanmak isteyen arıcılar, 12 Mart 2024 – 30 Mart 2024 tarihleri arasında baskenttarim.ankara.bel.tr adresinden başvuru yapabilecek.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Başkentte tarım ve hayvancılık faaliyetlerinin geliştirilmesi amacıyla verdiği kırsal destekleri çeşitlendirmeye devam ediyor.

Kırsal Hizmetler Daire Başkanlığı, Başkentli arıcıların, küresel iklim değişikliğinin olumsuz etkilerini ekonomik düzeyde azaltmak için Fondan Arı Yemi Desteği için başvuru sürecini başlattı.

ARI YEMİ DESTEĞİ İÇİN BAŞVURU SÜRECİ BAŞLADI

“Arı Varsa Tarım, Üretim Varsa Gelecek Vardır” sloganıyla daha önce arıcılara akademik düzeyde eğitimler veren, arıcılık dergisi ile bilgilendirmeler yapan ABB, şimdide arıcılara Fondan Arı Yemi Desteği verecek.

Bahar aylarında arıların beslenmesi ve arıcılığın geliştirilmesi amacıyla %75 hibe %25 arıcı katkı paylı verilecek arı yemi desteğine çiftçiler, 12.03.2024- 30.03.2024 tarihleri arasında baskenttarim.ankara.bel.tr adresi üzerinden başvuru yapabilecek.

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu