Son eklenen

KORONAVİRÜS SALGINI İÇİN HEPA FİLTRELİ BAŞLIK: AİR


Başta sağlık Bakanlığı olmak üzere uzmanlar sıklıkla maskesiz sokağa çıkmama konusunda uyarıyor. Salgından korunmak için piyasada çeşitli maske ve siperlikleri görmek mümkün. Ancak MicroClimate’nin ürettiği HEPA filtreli başlığı ilk defa duyacaksınız. İşte ayrıntılar…

MicroClimate şirketi, bilim kurgu filmlerinden esinlenmiş gibi görünüyor. Koronavirüs salgını için HEPA filtreli başlık, Air ile piyasaya giriş yaptı, Siperliğin 4 saatlik pil ömrü var. HEPA filtreleri sayesinde hem giren hem çıkan havayı temizleyebiliyor. Hepa filtreli başlık Air siperlik ücreti 199 dolar olarak belirlendi.

Koronavirüs salgını nedeniyle dünya genelinde koruyucu tedbirler alınmaya çalışılıyor. Kimi uzmanlar yaygın olarak kullanılan maskelerin yetersiz olduğunu söylüyor. Hava giriş ve çıkışlarında solunum yolu enfeksiyonu veya benzeri hastalıklara davetiye çıkaracağını düşünüyorlar. Bu gibi eleştirilere kulak veren MicroClimate, Air siperlik adında yeni ürünlerini piyasaya sundu. Tasarımı bilim kurgu filmlerini anımsatan siperlik şimdiden çok dikkat çekiyor.

Hepa Filtreleri Havayı Temizliyor
Air siperlik fanlardan oluşuyor. Fanların her iki yüzeyinde HEPA filtreleri bulunuyor. Akrilik vizör sayesinde hava, giriş ve çıkışlarda arınmış oluyor. Pil ömrü dört saat ve şarj için 2 metre USB-C kablosu bulunuyor. Ürün, AirPod’larla sorunsuz şekilde çalışıyor.

Hepa filtreli başlık Air, havayolları dâhil tüm yolculuklarda kullanıcıya konforluk sağlıyor. Yapılan tüm testlerde benzerlerine göre daha minimal ve fiyat-performans açısından daha cazip olduğu söyleniyor. Bio Vzyr siperlik fiyatı 498 dolar iken Air siperlik 199 dolar fiyat ile piyasada yerini aldı.

1 Yorumlar

  1. hepa filtreli başlık baya iyiymiş ama pil ömrünün mesai sonuna kadar dayanmaması ve fiyatının pahalı olması kötüymüş :(

    YanıtlaSil
Daha yeni Daha eski

İletişim Formu