Son eklenen

Stranger Things'in Yeni Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Netflix’in popüler yapımlarından biri olan Stranger Things üç sezonu geride bıraktı. Bilim kurgu, korku ve gerilim türündeki dizinin ise dördüncü sezonunun ne zaman yayınlanacağı merak konusu! 

Stranger Things Dizisinin Konusu Nedir? 

1980’li yıllarda kurgusal bir kasaba olan Hawkins’te geçen dizi, temelde dört çocuk karakter ve aileleri etrafında şekilleniyor. Dizide her şey Will Byers adındaki bir çocuğun kaybolması ile başlamakta.  Daha sonra, kasaba polisi Jim Hopper, çocuğun annesi ve diğer üç arkadaşı onu aramaya başlıyor. Ancak bu esnada pek çok gizemli olayla karşı karşıya kalıyorlar ve dizi bu doğrultuda şekilleniyor.  Sezonların tümünde sıklıkla doğaüstü olaylara ve fantastik ögelere yer verilmekte. 

Stranger Things’in Oyuncu Kadrosunda Kimler Yer Alıyor? 

Dizinin oyuncu kadrosunda pek çok isim yer almakta. Bunlardan bazıları şu şekilde sıralanabilir: 

Wiona Ryder:  Joyce Byers

Noah Schnapp: Will Byers 

Charlie Heaton: Jonathan Byers 

David Harbour: Jim Hopper 

Finn Wolfhard: Mike Wheeler 

Natalia Dyer: Nancy Wheeler 

Caleb McLaughling: Lucas Sinclair 

Millie Bobby Brown: Eleven 

Gaten Matazorro: Dustin Henderson 

Stranger Things 4. Sezon Ne Zaman Yayınlanacak ? 

Netflix geçtiğimiz günlerde, Stanger Things için yeni bir sezonun yayınlanacağının müjdesini duyurdu. Bunun ardından dizinin takipçileri tarafından 4. Sezon ne zaman yayınlanacak şeklinde büyük bir merak başladı.  

Stanger Thins, 17 Eylül 2020 itibari ile koronavirüs sebebiyle çekimlere ara verdi. 2021’in ilk ayında yayınlanması planlanan dizi pandemi sebebiyle ileri bir tarihe ertelendi. Dizinin yayın tarihi netlik kazanmamakla birlikte 2021’in son aylarında yetişeceği düşünülmekte. 

Yorum Gönder

Daha yeni Daha eski

İletişim Formu