Blog siteleri, İnternette karşımıza çıkan sorunlardan tutun da, daha bir çok konuda bizlere katkı sağlayan oldukça faydalı içeriklerle donatılmış web siteleridir. Sorunların çözümü, güncel bilgiler ve daha bir çok konuda blog sitesi bulabilirsiniz. Ancak, genel olarak zaten bir çoğu en az bir kaç farklı kategoride içerik oluşturmaktadır.

Dolayısıyla oldukça zengin içeriklere sahip en iyi güncel blog siteleri hayatımızdan çıkaramayacağımız türden. Bu içeriğimiz de sizlere Türkiye'nin en iyi 5 güncel blog sitesi 2020 listesinden bahsedeceğiz. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hemen listemize geçelim.

1. Blogaraci.com

Blogaracı içerisinde hemen hemen her kategoriden içerik bulmanız mümkün. Ayrıca, kendi içeriklerinizi de gönderebileceğiniz bir üyelik kısmı var, bu üyelik kısmını kullanarak içerik gönderebilirsiniz. Benim bu güncel blog sitesini takip etmemin asıl neden eğlenceli paylaşımlar yapıyor olması. Bir göz atmanızı tavsiye ederim.

2. Sosyofikir.com

Bu güncel blog sitesi ise içerisinde moda'dan dekorasyona bir çok içeriğe ev sahipliği yapıyor. Son zamanlarda çok aktif olmasa da oldukça iyi bir donanıma sahip ve yüzlerce içerik ile aradığınız bir çok içeriğe rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca, Blog Aracı blog sitesinde olduğu gibi, bu site de üyelik kısmı mevcut ve içerik kabul ediyor.

3. Beyinsizler.net

Beyinsizler internet sitesi içerisinde onlarca farklı kategori ile kullanıcılarına yayıncılık yapmakta. Üyelik kısmından içerik ekleyebilir ve güncel olarak yapılan paylaşımları takip edebilirsiniz. Türkiye'nin en iyi güncel blog siteleri 2020 listesi arasında yer bu site ilerleyen zamanlarda daha da değerlenecektir. Kesinlikle takibe almalısınız.

4. Neoldu.com

Neoldu internet sitesi en güncel bloglar dan biridir, içerisinde binlerce makale mevcut ve ayrıca dizi - film izlemeyi seven biriyseniz kesinlikle bu güncel blog sitesi size göre. Sürekli öneri ve bilgilerin yer aldığı bu internet sitesi ile kişisel gelişiminize farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Son olarak, bu siteye içerik gönderemiyorsunuz ama takip etmesi oldukça keyifli.

5. Finansoneri.com

Bu güncel blog sitesi teknolojiyi sevenler için tartışmasız harika bilgiler içeriyor. İçerisinde bir çok önemli bilginin yer aldığı bu siteyi kesinlikle takibe almalısınız. Ayrıca, bu güncel blog sitesi asıl olarak finans ve internetten para kazanmak gibi konularda içerik üretiyor, dolayısıyla oldukça faydalı. Eğer bakmak isterseniz aşağıdaki linkten ziyaret edebilirsiniz.

5 Yorumlar

 1. fİNANS önemlı konu zaten guncel olmasa şaşardım :)

  YanıtlayınSil
 2. Bu siteleri hiç duymamıştım inceleyeceğim ☺️

  YanıtlayınSil
 3. yazmış olduğunuz siteler içerisinde göze çarpan sadece neoldu sayfası biraz daha bilindik, ama eminim diğerleri de en az onun kadar kaliteli içerikler üretiyodur, sizin vesileniz ile onları da inceleyecez artık:)

  YanıtlayınSil
 4. Hayret bende ilk kez duydum, hemen bakalım.

  YanıtlayınSil

Yorum Gönderme

Daha yeni Daha eski