İnternet Üzerinden Kazanç Sağlayabileceğiniz 15 Altın Yöntem

İnternet günümüzde birçok ihtiyacımızı karşılar duruma geldi, hatta birçok kişi için ana gelir veya ek gelir kapısı olmuş durumda. Eğer sizd...

İnternet günümüzde birçok ihtiyacımızı karşılar duruma geldi, hatta birçok kişi için ana gelir veya ek gelir kapısı olmuş durumda. Eğer sizde boş vakitlerinizi değerlendirerek uğraşınızın karşılığında gelir elde etmek isterseniz internet üzerinden gelir edebileceğiniz birçok yöntemden bir veya birkaçını uygulayarak karşılığında gelir elde edebilirsiniz. Bu yazımızda internet üzerinden gelir elde edebileceğiniz on beş altın yöntemi sizler için derledik.

Online Anketlere Katılın

Online anketlere katılarak, her anket karşılığında belirli bir gelir elde edebilirsiniz. Anket başına çok yüksek gelir elde edemezsiniz ama boş zamanlarınızda az bir uğraş ile ay sonunda birkaç ihtiyacınızı karşılayabilecek miktarda gelir elde etmiş olabilirsiniz. Yabancı sitelerde anketlere katılarak döviz cinsinden gelir elde edebilmeniz mümkün, bu sayede gelir miktarınızda daha fazla olacaktır. Fakat size önerimiz yurt dışı kaynaklı yabancı siteler üzerinden bu yöntemi uygulayacaksanız öncelikle bu sitelerin ödeme kanallarını inceleyin. Türkiye’de bulunan banka hesabınıza para çekebileceğiniz bir ödeme kanalları yoksa maalesef kazandığınız parayı hesabınıza aktaramazsınız.

Reklam İzleyin

Bu yöntem, listemizin kuşkusuz en kolay yöntemi. Çünkü hiçbir uzmanlık veya uğraş gerektirmeyen bu yöntemde sadece reklam izleyerek karşılığında gelir elde edebiliyorsunuz. Bu kadar basit ve uğraş gerektirmeyen bir yöntemin kazanç miktarlarının da epey bir düşük olduğunun altını çizmekte fayda var, fakat boş zamanlarımda uğraşmadan bir miktar gelir elde edeyim düşüncesine sahipseniz bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Bu yöntemi özellikle yabancı sitelerde uygulamanızda fayda var, tabi ki öncelikle ödeme kanallarını kontrol ettikten sonra üye olunuz.

Mail Okuyun

Sadece mail okuyarak para kazanabileceğinizi söylesek ne dersiniz? Yanlış okumadınız, bu yöntem ile sadece mail okuyarak karşılığında gelir elde edebilmeniz mümkün. Bu yöntem üzerine hizmet veren birçok internet sitesi mevcut. Bu sitelerden bir veya birkaçına üye olarak, belirttiğiniz mail adresinize gelen mailleri okudukça mail başına gelir elde edeceksiniz. Bu yöntemi de döviz cinsinden gelir elde etmek adına öncelikli olarak yabancı sitelerde uygulamanızı tavsiye ederiz, tabi ki Türkiye için ödeme kanalları varsa.

Mobil Uygulama Deneyin

Daha önceden denemediğiniz mobil uygulamaları, özelliklede mobil oyunları denemekten keyif alır mısınız? Eğer bu soruya cevabınız evet ise bu yöntem tam size göre, çünkü bu yöntemde mobil uygulamaları deneyerek hatta gerekiyorsa geribildirimde de bulunarak karşılığında gelir elde ediyorsunuz. Bu yöntem sayesinde gelir elde edebilmenin yanı sıra çok güzel mobil uygulamaları da keşfetmiş olacaksınız.

Çevirmenlik Yapın

Bir veya birden fazla yabancı dil biliyorsanız çeviri işleri yaparak karşılığında gelir elde edebilirsiniz. Dergi, kitap, gazete, makale, film alt yazısı ve dizi alt yazısı konularında çeviri hizmeti vererek zaman zaman veya sürekli olarak gelir elde edebilirsiniz.

Makale Yazın

İnternet üzerinden para kazanabileceğiniz yöntemler arasında en yaygın olanlardan biriside makale yazarlığıdır. Birçok internet sitesi veya blog sahipleri kendileri için gerekli olan içeriklerden bir kısmını dışarıdan makale satın alarak karşılamaktadır, bu durum makale yazarları için gelir fırsatıdır. Makale alım satımı üzerine birçok internet sitesi mevcut. Bu sitelerden birine üye olup hazırda yazmış olduğunuz makaleleri satışa çıkararak veya gelen siparişlere göre makale yazarak karşılığında gelir elde edebilirsiniz.

İnternet Sitesi İçeriği Üretin

Birçok internet sitesi düzenli olarak gelir elde etmekte, bu gelir miktarları internet sitelerinin aktifliğine ve aldıkları reklamların ücretlerine göre değişmektedir. Bu yüzden internet sitelerinin hem aktifliğini sürdürebilmesi hem de gelirlerini arttırabilmesi adına sürekli güncel olması gerekmektedir. Bu ihtiyaç doğrultusunda internet siteleri sürekli dışarıdan içerik satın alma yoluna gitmektedir. Sizde internet siteleri için içerik oluşturarak karşılığında gelir elde edebilirsiniz.

Dijital Kitap Yazın

Bu yöntem, yazacağınız kitabın türüne göre geniş bir hayal gücü veya iyi derecede bir bilgi birikimi gerektiren zor bir yöntemdir. Bu yöntemi uygulayarak yüklü bir miktarda kazançta elde edebilirsiniz, çok düşük bir miktarda kazançta. Dijital kitap yazmanın normal basım kitap yazmaktan hiçbir farkı yoktur. Yazdığınız dijital kitabı dijital platform üzerinden satışa çıkararak satılan adet başına gelir elde edebilirsiniz. Normal basım kitap gibi herhangi bir materyal ücreti vermenize gerek yoktur ayrıca daha az maliyetli olacaktır.

Online Eğitim Verin

Yeterli bilgi birikimine sahip olduğunuz konular üzerine online eğitim vererek gelir elde edebilirsiniz. Online eğitim temalı birçok internet sitesi mevcut, dilerseniz bu siteler üzerinden eğitim vererek gelir elde edebilirsiniz. Ayrıca forum sitelerinde ve hizmet satışı üzerine kurulu sitelerde ilan açarak kendiniz için öğrenciler edinebilirsiniz.

Logo Tasarlayın

Eğer gerekli çizim veya grafik programlarını kullanmayı biliyorsanız kişiler, kurumlar, markalar veya topluluklar için logo tasarlayarak gelir edebilirsiniz.

Online Ticaret Yapın

Bu yöntem, bildiğiniz alım ve satım üzerine kurulu ticaret sisteminin internet üzerinden yapılmasıdır. İnternette çok uygun fiyata bulduğunuz sıfır veya özellikle ikinci el ürünleri satın alıp ardından daha yüksek fiyata satarak gelir elde edebilirsiniz.

Dropshipping

Dropshipping yöntemi ile alıcı ve tedarikçi arasında aracılık yaparak gelir elde edebilirsiniz. Bu yöntemin avantajları ise hem fiziki stok tutmanıza gerek kalmaz, hem de sermaye bağlamak zorunda kalmazsınız. Dropshipping yönteminde herhangi bir sitede çok uygun fiyata bulunan ürünleri belirleyelim. Ardından bu ürünlerin satışının olmadığı veya çok daha pahalıya satıldığı siteleri belirleyip, ucuz olduğu sitedeki fiyatın üzerine kazanç miktarımızı ekleyip bu sitelere ilanını açalım. Başka bir yol olarak, öncelikle Amazon gibi büyük sitelerde satışının olmadığı veya pahalıya satılan ürünleri belirleyip ardından o ürünlerin uygun fiyata satıldığı siteleri belirleyerek bu şekilde de dropshipping yöntemini uygulayabilirsiniz. Müşterilerden bize sipariş geldikçe bizde ürünü tedarikçiden çekip müşteriye göndererek müşterinin ödediği ücret ile tedarikçinin satış fiyatının arasındaki miktarı kazancımız olarak elde ederiz.

Organik Ürünler Satın

Günümüzde sanayileşmenin ve artan taleplerin sonucu olarak birçok ürün yapay yollarla ve seri üretim ile üretilmeye başlanmış durumda. Fakat son zamanlarda insanların tekrardan organik ürünlere yönelmiş olduğunu görebilmek mümkün. Organik ürünlerin fiyatları daha yüksek ama bu durum insanların satın almamalarına engel değil. Sizde organik ürünler açarak ve bu ürünleri internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz. Organik sabun, organik şampuan, organik oyuncak ve dahası birçok organik ürünü üretip internet üzerinden satabilirsiniz.

Baskılı Ürünler Satın

Günümüzde insanların yeni trendlerinden biriside kişiselleştirilmiş ürünler. İnsanlar, herkeste olan ürünlerden ziyade kendileri için tasarlanmış olan veya en azından kendileri için kişiselleştirilmeye dair ufak bir dokunuş yapılmış olan ürünleri tercih ediyor. Bu konu üzerine hizmet vererek özellikle tişörtlere baskı veya kupa bardaklara baskı yapıp satarak karşılığında gelir elde edebilirsiniz. Bu konuda bir Instagram hesabı açıp hesap üzerinden hem müşteri kitlesi toplayıp hem de satış yapabilirsiniz. Önceden basmış olduğunuz ürünleri satabilir veya sipariş üzerine ürün basarak satabilirsiniz.

3D Yazıcıyla Ürünler Üretin

Gelişen teknoloji ve 3D yazıcı sektörünün neticelerinden birisi olarak ülkemizde sıfır veya ikinci el olarak uygun fiyatlı birçok 3D yazıcı bulabilmek mümkün. Sizde bir adet 3D yazıcı sahibi olup 3D yazıcı vasıtası ile çok güzel ürünler üretebilir ve bu ürünleri internet üzerinden satarak gelir elde edebilirsiniz. 3D yazıcı ile yaratabileceğiniz ürünlerin bir sınırı yok, birçok farklı ürün üretebilirsiniz. 3D yazıcı ile ürün üretimi yapıp satan insanların son zamanlarda yaygın olarak 3D aksiyon figürleri üreterek veya müşteriler için gerekli olan parçaları üretip satarak gelir elde ettiğini gözlemleyebiliriz, sizlerde bu tarz ürünler üretip satabilirsiniz.

Yorumlar

BLOGGER: 1

Ad

5G Teknolojisi,1,abone,1,Acer Aspire 7,1,adsense,1,ağır romantik,1,airdroid,1,aksiyon,4,akvaryum,1,alışveriş,1,alive,1,altcoin,1,altın fiyatları,1,amigurimi,1,android,3,animasyon,1,anime,1,ankara,24,ankarada gezilecek yerler,1,antibiyotik,1,apandis,1,apple,1,apple one,1,araba,1,araç muayene ücreti,1,aski,3,astral,1,at kestanesi kremi,1,atiye,1,atypical,1,avatar,1,avon,1,aykut enişte,1,ayva,1,azerin,1,backlink,3,badana,1,badoo,1,balık,2,bankofchina,1,barbarians,1,barbaros,1,bayilik,2,bazlama tarifi,1,bedava,1,belgesel,1,beslenme,2,beypazarı,1,biber,1,bilgi,1,bilgisayar,5,binance,1,birikim,2,bisiklet,1,bitcoin,3,biyografi,18,biz böyleyiz filmi,1,blog,15,blog siteleri,1,blogger,21,blogger kullanmanın faydaları,1,bollywood,1,boya,1,buğday,1,caps,1,cep telefonu,1,ceviz,1,chainlink,1,chaos walking,1,cinayet süsü,1,clickbank,1,cok az bilinen,1,Counter Strike,1,covid,2,cursed,1,cv hazırlama,1,çalışma saattleri,1,çay,3,çayın faydaları,1,çınar,1,çiğ köfte bayiliği,1,çikolata,1,çorba,1,çubuk,1,dangal,1,dark,1,depresyon,1,detoks suyu tarifi,1,dezenfektan,1,distopya,3,diş,1,diş iltihabı,1,dizi,51,doge,1,dram,1,dünya,1,dünyadaki ilginç gelenekler,1,düşük kan şekeri,1,ege bölgesi,1,ekmek,1,ekonomi,43,elma,1,elmanın faydaları,1,en iyi bloglar,1,etherium,1,etsy,1,evden para kazan,1,extraction,1,exxen,1,facebook,6,fantastik,1,fargo,1,farmasi para kazanma,1,farmasi ürünleri,1,farmville,1,faydaları,1,fenomen,2,fındık,1,film,52,film konusu,2,form,1,fotoğraf,3,futbol,3,genel kültür,1,general mobile,1,gezi,9,gif,1,gizem,1,gmail,1,google,2,google now,1,gölbaşı,1,gözlük,1,güncel blog,1,haber,163,hafta tatili,1,hangover,1,hasar karşılama,1,helstrom,1,hibe,1,hit,1,hobi,1,honor,4,huawei,4,hukuk,2,ihale,1,İiginç bilgiler,1,ilaç,1,ilginç bilgiler,1,imdb,1,İnfinix Hot 9 Pro,1,influencer,1,instagram,28,İnstagram,1,internet,178,ipad,1,iphone,2,iqoo,1,iran,1,izleme,1,joker,1,kafein,1,kahramankazan,1,kahve,1,kalp,1,kan,1,kapama yemeği,1,karavanpark,1,kasko,1,kavun,1,kayısı,1,kazan,1,kazanç,4,keçiören,3,kedi,3,kefir nedir,1,kefirin faydaları,1,kehanet,1,kehribar,1,keşfet,1,kızılcahamam,1,kilo vermek,1,kimdir,17,klavye,1,komedi,2,konser,1,koranavirüs,1,korku,1,korku filmleri,1,koronavirus,1,koronavirüs,2,kosgeb,1,koyun otu,1,koyun otunun faydaları,1,kozalak,1,krep,1,kripto,1,kurban bayramı,1,kurban ibadeti,1,kurtboğazı,1,kurtboğazı barajı,1,laptop,3,League of Legends,1,lg phoenix 5,1,lucy film konusu,1,macaristan,1,maça,1,madencilik,1,magazin,3,makale,1,makarna,1,makaron,1,mandala,1,mango,1,mantar yetiştirmek,1,market,1,mars köyü,1,marsta yaşam,1,maske,2,melisa,1,mercimek,1,meta tag etiketleri,1,mi 10 pro,1,midsommar,1,minecraft,1,mobbing,1,mobrog,1,mocha,1,nar,1,narzo,1,ne zaman,1,nedir,1,netflix,44,netflix popüler dizileri,1,nokia,1,notebook,1,noter,1,noter araç devir ücreti,1,nubia,1,one plus,1,oneplus,3,oppo,2,organik,2,osm,2,otomobil,23,oyun,28,oyun bilgisayarı,1,oyuncak,1,palio,1,para,8,para kazanmak,3,patreon,2,pazarlama,1,pdf,1,periscope,1,pinterest,2,pizza,3,pratik,1,premium,1,psikoloji,1,pubg,6,pubg mobile,1,pubg rank kasma,1,pursaklar,2,ram,2,realme,1,reddit,1,redmi,1,reishi,1,reklam,4,replikalar,1,rütbe atlatma,1,rüya tabirleri,1,sabun,2,saglık,3,sağlık,93,samsung,11,sebze,1,sense,1,seo,10,seyahat,1,sigara,1,simpsonslar,1,sincan,1,sinema,116,sirke,3,sitemap,1,snap puanı,1,snapchat,1,snapchat arkadaş ekleme,1,snowpiercer,2,sony,2,sony xperia4,1,söğüt kabuğu,1,spirulina faydaları,1,spor,11,su içmenin faydaları,1,subreddit,1,superpeer,1,sünnet,1,şeker,1,tablet,5,takıntı,1,takip,1,takipçi,1,tansiyon,1,tarım,1,tarifler,13,tarih,3,tarim,2,tasarruf,6,tatil,2,tavuk,1,teknoloji,137,telefon,96,telefonu,1,telegram,2,telekinezi,1,test,1,the blacklist,1,the host,1,the intern,1,tigertail filmi,1,tiktok,4,tiyatro,1,tramer kaydı sorgulama,1,tubidy,1,turkcell,1,turning,1,tuz,1,türk mitolojisi,1,türkiye,3,tütün,1,twitch,2,twitter,3,ucuz,1,udemy,1,uygulama,5,uzaylı,1,üç aptal,1,üniversite,1,van,1,vegan,1,venom,1,video,2,vitamin,1,vitaminin,1,vivo,3,web sitesi,1,whatsapp,5,word,1,wordpress,1,xiaomi,8,yaay,1,yangın,1,yatırım,1,yıllık izin,1,yorum,1,youtube,20,youtuber,1,zabıta,1,zam,1,zepeto,1,ziyaretçi trafiği,1,zoom,1,zula,1,
ltr
item
Ankarapostası: İnternet Üzerinden Kazanç Sağlayabileceğiniz 15 Altın Yöntem
İnternet Üzerinden Kazanç Sağlayabileceğiniz 15 Altın Yöntem
https://1.bp.blogspot.com/-JBiCyyIM8PE/X2urHaSY5OI/AAAAAAAAEg4/r2HIBuFX3tMsb2HBuCjBmHnxJTXHxxXkQCPcBGAYYCw/w640-h480/IMG_20200923_230511.jpg
https://1.bp.blogspot.com/-JBiCyyIM8PE/X2urHaSY5OI/AAAAAAAAEg4/r2HIBuFX3tMsb2HBuCjBmHnxJTXHxxXkQCPcBGAYYCw/s72-w640-c-h480/IMG_20200923_230511.jpg
Ankarapostası
https://www.ankarapostasi.net/2020/10/internet-uzerinden-kazanc.html
https://www.ankarapostasi.net/
https://www.ankarapostasi.net/
https://www.ankarapostasi.net/2020/10/internet-uzerinden-kazanc.html
true
8685661393781236272
UTF-8
Loaded All Posts Not found any posts Tüm yayınlar Devamı Reply Cancel reply Delete By Home PAGES POSTS View All Benzer yayınlar LABEL ARCHIVE SEARCH ALL POSTS Not found any post match with your request Back Home Sunday Monday Tuesday Wednesday Thursday Friday Saturday Sun Mon Tue Wed Thu Fri Sat January February March April May June July August September October November December Ocak Şubat Mart Nisan Mayıs Haziran Temmuz Ağustos Eylül Ekim Kasım Aralık just now 1 minute ago $$1$$ minutes ago 1 hour ago $$1$$ hours ago Yesterday $$1$$ days ago $$1$$ weeks ago more than 5 weeks ago Followers Follow THIS PREMIUM CONTENT IS LOCKED STEP 1: Share to a social network STEP 2: Click the link on your social network Copy All Code Select All Code All codes were copied to your clipboard Can not copy the codes / texts, please press [CTRL]+[C] (or CMD+C with Mac) to copy Table of Content