Camel tütün yorumu

Camel yellow tütün 100 gram olup fiyatı 40 TL'dir. Son derece ince kıyılmış tadı orta sertlikte çer çöp çok az. Ortalama 100 gram tütünden ince makaron 8 paket, kalın makarondan 6 paket sigara çıkıyor. Calbor ince makaron kullanmanızı tavsiye ederim. Tedarik konusunda sıkıntı çekiyorsanız Camel ürünü satan Tekel bayisinden tütünü getirmesini rica edin. 
Sigara sağlığa zararlıdır. 22/Yorumlar

 1. Camel tütünü ben denedim piyasada satılan açık ve kapalı tütünlerden içim olarak güzel.

  YanıtlaSil
 2. Tütünü bugün aldım denedim.Kıyımı çok ince. Sarımı çok kolay. Hafif kuru bir türün çabuk ufalanıyor. İçimi orta sertlikte boğazı yakmıyor doyurucu.Yalnız aroma olarak Camel yellow daki şarap kokusu yok aroma olarak zayıf.

  YanıtlaSil
 3. camel reklamındaki adam kanserden ölmüş :)

  YanıtlaSil
 4. Piyasadaki çoğu tütün markasını denemisimdir yıllardır el sarması içerim tabakamla gezerim Camel hem uygun hemde içimi oldukça kalite kokuyor bilenler bilir instrak Parley nst nastroy Watson jxb falan halt yemiş bunlar alt sekment tütünler yanından gecemez. Kendi sekmenti old holborn golden virginiya olursa olur

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kağıtla sarmaya uygun mu? Yoksa sadece makarona doldurmak içinmü üretilmiş?

   Sil
  2. Kağıtta sarmaya uygun

   Sil
 5. Bu tütünü nerde bulabilirim yardımcı olur musunuz arkadaşlar.

  YanıtlaSil
 6. Marlboro roll 50 Gr paketi deneyen varmı ? İkisinin kıyaslarsak ne dersiniz ? Marlboro roll 50 Gr olan tütünü denedim ve acı bir tadı var . Olgunlaşmamış cennet elması yedikten sonra ağızda oluşan uyuşma gibi bir tat bırakıyor. Filtreden midir yoksa tütünden midir bilemedim .

  YanıtlaSil
 7. Ankara'da sadece Shell marketlerinde bulabildim o da bazılarında. 2 paket yollamışlar çoğunu da ben aldım ama artık bulamıyorum. ankara'da bilen var mı başka satıcı. Tutunculer kar marjı çok düşük olduğu için (%4) Satmiyormus benim tütüncü öyle dedi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben bizim Kazan'dan alışveriş yaptığım Markete söyledim Camel dağıtıcısından tedarik ediyorum.

   Sil
  2. Tütüncülerin işine gelmiyor yüzde 50 kazanmak varken yüzde 4 küçük bir rakam.

   Sil
 8. Tütün önerisi olan varmı arkadaşlar ince sarım kullanıcam camel guzel mı guzel bi önerisi olan varmı

  YanıtlaSil
 9. Camel tütün iyi. Makaronu tadı çok değiştiriyor o yüzden hangi Makaron kullandığınız da tütün seçimi kadar önemli. Ben beyaz Makaron kullanmıyorum çünkü plastik kokusu var ve tütüne acı bir tad veriyor. Carlbor sarı kalın Makaron ve Camel tütün gayet iyi.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben calbor sarı kalın ile hiç denmedim. Makaron önemli

   Sil

Yorum Gönder